Linkychecker (2.2.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Error
gu: ભુલ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
