Linkychecker (2.2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Links
bg: Връзки

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Error
bg: Грешка

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
