Linkychecker (2.2.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Error
hu: Hiba

en: Exclude
hu: Kizárás

en: links
hu: hivatkozások

en: External
hu: Külső

en: seconds
hu: másodperc

en: User agent
hu: Ügyfél

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Redirect destination
hu: Átirányítás célja
