Linkychecker (2.2.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Error
id: Kesalahan

en: Exclude
id: Kecualikan

en: External
id: Eksternal

en: Error message
id: Pesan kesalahan
