Linkychecker (2.2.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Error
mn: Алдаа
