Linkychecker (2.2.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Links
ru: Ссылки

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Error
ru: Ошибка

en: Exclude
ru: Исключить

en: External
ru: Внешний

en: seconds
ru: секунд

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке
