Linkychecker (2.2.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Links
te: లంకెలు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Error
te: సమస్య

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
