Linkychecker (2.2.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Links
vi: Các liên kết

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Error
vi: Lỗi

en: External
vi: Bên ngoài

en: seconds
vi: giây

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
