Linkychecker (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Message
sl: Sporočilo

en: Error
sl: Napaka

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
