Linkychecker (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Links
eo: Ligiloj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Error
eo: Eraro
