Linkychecker (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Message
sr: Порука

en: Error
sr: Грешка

en: Exclude
sr: Изостави

en: seconds
sr: секунди

en: Error message
sr: Порука о грешци
