Lionbridge Content API Test (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: Translation
uk: Переклад

en: Poll status
uk: Статус опитування

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Access key
uk: Ключ доступу
