Lionbridge Content API Test (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Translation
nl: Vertaling

en: PO number
nl: PO-nummer

en: Poll status
nl: Enquêtestatus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Project title
nl: Projecttitel
