Lionbridge Content API Test (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Translation
sk: Preklad

en: Poll status
sk: Stav ankety

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
