Lionbridge Content API Test (8.x-2.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Download method
sl: Prenos datotek
