Lionbridge Content API Test (8.x-2.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Quote
ar: الاقتباس

en: none
ar: لا شيء

en: Task
ar: مهمة

en: Download method
ar: طريقة التنزيل
