Lionbridge Content API Test (8.x-2.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Download method
dz: ཐབས་ལམ་འདི་ཕབ་ལེན་འབད།
