Lionbridge Content API Test (8.x-2.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: Task
pl: Zadanie

en: Download method
pl: Sposób udostępniania plików
