Lionbridge Content API Test (8.x-2.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Password
be: Пароль

en: none
be: няма

en: Download method
be: Мэтад спампоўкі
