Lionbridge Content API Test (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Password
te: సంకేతపదం

en: none
te: ఏమీలేవు
