Lionbridge Content API Test (8.x-2.7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: File
ru: Файл

en: Password
ru: Пароль

en: Quote
ru: Цитата

en: none
ru: нет

en: Task
ru: Задание

en: Download method
ru: Способ скачивания

en: Translation Management
ru: Управление переводами
