Lionbridge Content API Test (8.x-3.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Description
de: Beschreibung

en: File
de: Datei

en: Password
de: Passwort

en: Quote
de: Zitat

en: none
de: keine

en: Task
de: Aufgabe

en: Download method
de: Download-Methode

en: Export to
de: Exportieren nach

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: The imported file is not a valid XML.
de: Die importierte Datei ist kein gültiges XML.
