Lionbridge Content API Test (8.x-3.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: File
el: Αρχείο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Quote
el: Παράθεση

en: none
el: κανένα

en: Download method
el: Μέθοδος λήψης αρχείων

en: Export to
el: Εξαγωγή σε
