Lionbridge Content API Test (8.x-3.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: File
fr: Fichier

en: Password
fr: Mot de passe

en: Quote
fr: Citer

en: none
fr: aucun(e)

en: Task
fr: Tâche

en: Download method
fr: Méthode de téléchargement

en: Export to
fr: Exporter vers

en: Export Settings
fr: Exporter les paramètres
