Lionbridge Content API Test (8.x-3.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Password
ug: پارول

en: Quote
ug: نەقىل
