Lionbridge Content API Test (8.x-3.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Password
bg: Парола

en: Quote
bg: Оферта

en: none
bg: не

en: Download method
bg: Метод на сваляне
