Lionbridge Content API Test (8.x-3.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana
