Lionbridge Content API Test (8.x-3.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ
