Lionbridge Content API Test (8.x-3.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Password
uk: Пароль

en: Quote
uk: Цитувати

en: none
uk: немає

en: Task
uk: Завдання

en: Download method
uk: Метод завантаження
