Lionbridge Content API Test (8.x-3.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: Download method
th: วิธีการดาวน์โหลด
