Lionbridge Content API Test (8.x-3.7) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Password
cy: Cyfrinair

en: none
cy: dim

en: Download method
cy: Lawrlwytho dull
