Lionbridge Content API Test (8.x-3.7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: Task
et: Ülesanne

en: Download method
et: Failide allalaadimisviis

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
