Lionbridge Content API Test (8.x-3.8) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Description
pt: Descrição

en: File
pt: Ficheiro

en: Password
pt: Senha

en: none
pt: nenhum

en: Task
pt: Tarefa
