Lionbridge Content API Test (8.x-3.9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Password
fi: Salasana

en: Quote
fi: Lainaus

en: none
fi: ei yhtään

en: Task
fi: Tehtävä

en: Download method
fi: Lataustapa
