Lionbridge Content API Test (8.x-3.9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: File
eo: Dosiero

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Download method
eo: Elŝuta metodo
