Lionbridge Content API Test (8.x-4.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन
