Lionbridge Content API Test (8.x-4.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Password
cs: Heslo

en: Quote
cs: Citace

en: none
cs: žádné

en: Download method
cs: Metoda stahování
