Lionbridge Content API Test (8.x-4.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Password
da: Adgangskode

en: Quote
da: Tilbud

en: none
da: ingen

en: Task
da: Opgave

en: Download method
da: Filoverførsel

en: Export to
da: Eksportér til
