Lionbridge Content API Test (8.x-4.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: none
ta: இல்லை

en: Task
ta: செய்பணி

en: Download method
ta: தரவிறக்க வழிமுறை
