Lionbridge translation provider (8.x-2.12) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Import
ps: واردول

en: Host
ps: کوربه

en: Task
ps: دنده
