Lionbridge translation provider (8.x-2.15) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Import
nn: Importer
