Lionbridge translation provider (8.x-2.19) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Description
no: Beskrivelse

en: File
no: Fil

en: Password
no: Passord

en: Quote
no: Sitat

en: none
no: ingen

en: Host
no: Vert

en: N/A
no: &mdash;

en: Task
no: Oppgave

en: Completed
no: Fullført

en: Sending
no: Sender

en: Download method
no: Filoverføring
