Lionbridge translation provider (8.x-2.20) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Import
am: አስመጣ
