Lionbridge translation provider (8.x-2.20) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ
