Lionbridge translation provider (8.x-2.21) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: Import
bs: Uvezi
