Lionbridge translation provider (8.x-2.24) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Quote
nl: Citaat

en: none
nl: geen

en: Import
nl: Importeren

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Task
nl: Taak

en: Completed
nl: Voltooid

en: Sending
nl: Bezig met verzenden

en: Download method
nl: Downloadmethode

en: Export to
nl: Exporteren naar

en: Export Settings
nl: Exporteerinstellingen
