Lionbridge translation provider (8.x-2.28) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Password
az: Parol

en: none
az: yoxdur

en: Import
az: İmport

en: N/A
az: Yox
