Lionbridge translation provider (8.x-2.29) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ
