Lionbridge translation provider (8.x-2.30) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Import
hr: Uvezi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: N/A
hr: N/D

en: Download method
hr: Metoda preuzimanja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
