Lionbridge translation provider (8.x-2.31) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Description
it: Descrizione

en: Quote
it: Cita

en: none
it: nessuno

en: Import
it: Importa

en: N/A
it: N/D

en: Completed
it: Completato

en: Download method
it: Metodo di download

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
